CRYSTAL PALACE Žilina

" Ideálne miesto pre tvoju prácu a podnikanie."

KANCELÁRIE ŽILINA

Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť ideálne prostredie pre rast vášho podnikania.

Kancelárie Žilina

Objavte Váš Nový Pracovný Priestor: Kancelárie Žilina na prenájom v Crystal Palace

V srdci Žiliny, v biznis centre Crystal Palace Žilina, nájdete naše moderné kancelárske priestory. Ponúkame kancelárie na prenájom s rôznymi výmerami od 18 m2 až po pôsobivých 450 m2, čo z nich robí ideálne riešenie pre firmy všetkých veľkostí. Či už hľadáte tichú zónu pre sústredenú prácu alebo flexibilné pracovné miesto pre váš tím, naše kancelárie sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám. 

Prispôsobiteľné Možnosti Prenájmu: Rast bez Obmedzení

V Crystal Palace Žilina vieme, že každý biznis je jedinečný a preto ponúkame možnosti prenájmu na mieru, ktoré vám pomôžu rásť a rozvíjať sa. Naše flexibilné riešenia vám umožnia prispôsobiť si priestory podľa aktuálnych potrieb a plánov na rozšírenie, takže sa môžete plne sústrediť na to čo je pre vás najdôležitejšie – váš biznis. Vďaka výbornej polohe nášho biznis centra v srdci Žiliny, sú vám na dosah ruky zastávky verejnej dopravy, reštaurácie a ďalšie služby, čo robí z biznis centra Crystal Palace ideálne miesto pre vaše podnikanie.

Kancelárie Žilina
Kancelárie na prenájom Žilina

Zdravie a Pohoda: Na Prvom Mieste

V našich priestoroch kladieme veľký dôraz na zdravie a pohodu našich nájomníkov. Pohodlný nábytok, priestranné kancelárie s prírodným osvetlením, relaxačné zóny a dokonca aj fitness centrum sú súčasťou našich priestorov, aby sme podporili nielen fyzické, ale aj mentálne zdravie a pohodu zamestnancov alebo podnikateľov.

Priestory sú vybavené modernými ventilačnými systémami, ktoré zaisťujú čerstvý a čistý vzduch, čím prispievame k lepšiemu pracovnému prostrediu a zdraviu všetkých, ktorí tu trávia svoj čas.

 

Plocha priestoru: 30 m2

Podiel na spoločných priestoroch: 20 m2

Cena: 1000€

Cena zahŕňa:

– nájom kancelárie 

– energie a služby kancelárie (bežné kancelárske vybavenie – počítače, tlačiarne a pod.)

– prístup k spoločným priestorom (chodby, toalety, zasadačka, telefonická miestnosť, oddychová zóna) a ich energie, služby a vybavenie – spolu 120 m2 _?

– zdieľané pripojenie na internet v kancelárií a spoločných priestoroch 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah
Prepnúť obsah