CRYSTAL PALACE Žilina

" Ideálne miesto pre tvoju prácu a podnikanie."

AUDITÓRIUM

Auditórium Žilina prenájom
Auditórium Žilina prenájom

Auditórium: Srdce Interaktívnej Výmeny Znalostí 

V biznis centre Crystal Palace v Žiline sa nachádza auditórium – multifunkčný priestor navrhnutý na podporu vzdelávania, výmeny myšlienok a firemných prezentácií. Toto moderné auditórium, situované v dynamickom prostredí biznis centra, poskytuje ideálne miesto pre akademické prednášky, odborné konferencie alebo kultúrne podujatia.

Vybavenie a Vlastnosti Auditória:

Naše auditórium ponúka praktické a efektívne vybavenie určené na podporu vašich prezentácií, workshopov a stretnutí. Aj keď je naše vybavenie zamerané na jednoduchosť a funkčnosť, stále ponúka všetko potrebné pre účinnú komunikáciu a interakciu.

Projektor a Ozvučenie: Centrálnym prvkom nášho auditória je kvalitný projektor spolu s profesionálnym ozvučením, ktoré zaručuje čistý prenos zvuku a obrazu. Toto vybavenie je ideálne pre prezentácie, videá alebo online stretnutia. Vaše posolstvo bude jasne počuť a vidieť každým účastníkom.

Kapacita: Auditórium je navrhnuté tak, aby pohostilo 20 – 25 ľudí, čím sa stáva ideálnym miestom pre menšie až stredne veľké skupiny. Sedadlá sú usporiadané s ohľadom na optimálny výhľad a interaktivitu, čo umožňuje účastníkom aktívne sa zapojiť do diskusie a prezentácie.

Auditórium je perfektnou voľbou pre firmy a organizácie, ktoré hľadajú funkčný, ale zároveň komfortný priestor pre svoje podujatia.

Kontaktujte nás a zabezpečte si ideálny priestor pre vaše podujatie v srdci Žiliny. Využite príležitosť prezentovať, vzdelávať a inšpirovať v našom auditóriu. Tešíme sa na vašu rezerváciu!

Auditórium (20-25 ľudí)

ČasCena
 8:00 – 12:00100€
 13:00 – 17:00100€
 8:00 – 17:00180€